LISTY REFERENCYJNE

BATER Sp. z o.o.

BATER Sp. z o.o. działa na polskim polskim rynku od 1990 roku. W 2007 roku Bater formalnie stał się właścicielem 100% udziałów Gliwickiej Fabryki Akumulatorów ELMAR-BATERIE. Jako jedyny dostawca na polskim rynku BATER jest producentem kompletnych baterii trakcyjnych – zarówno ogniw jak i skrzyń bateryjnych.

Jesteśmy użytkownikami systemu wspomagającego produkcję Mozart od stycznia 2007 roku – został wybrany, spośród innych dostępnych na rynku rozwiązań, ze względu na możliwość ścisłej integracji z dotychczas stosowanymi rozwiązaniami informatycznymi oraz otwartą, podatną na zmiany architekturę, umożliwiającą dostosowanie aplikacji do naszych specyficznych wymagań.

Zastosowanie Mozarta ułatwiło zarządzanie produkcją, skróciło czas dostępu do informacji i umożliwiło gromadzenie informacji w jednym miejscu.

Wdrożenie przeprowadzone przez firmę Aptor zakończyło się sukcesem, a współpraca zaowocowała wdrożeniem Mozarta w drugiej fabryce naszego przedsiębiorstwa w Gliwicach.

KAPS Sp. z o.o.

Firma Kaps rozpoczęła swoją działalność w branży akcesoriów obuwniczych w roku 1995. Najszersza oferta wkładek obuwniczych czyni firmę jednym z liderów tej branży na rynku akcesoriów obuwniczych i wkładek. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła ofertę takich wkładek jak frotte, polarowych, aluterm i cieszących się niezmienna popularnością wkładek Actifresh, czy też wkładek skórzanych.

Przedsiębiorstwo KAPS Sp. z o.o. jest użytkownikiem systemu wspomagającego produkcję Mozart od września 2008 roku – czynnikami decydującymi o wyborze i wdrożeniu przez zespół firmy aptor w fabryce w Rzezawie były:

· możliwość zapewnienia integracji z systemem magazynowym,

· otwartą i podatną na personalizację architekturę,

· przejrzysty i intuicyjny interfejs,

· krótki czas wdrożenia.

Wdrożenie Mozarta:

· zautomatyzowało śledzenie procesu produkcji od momentu powstania zamówienia po wystawienie faktury,

· zautomatyzowało proces zarządzania produkcją,

· zwiększyło poziom dokładności rejestracji nakładów pracy,

· skróciło czas przygotowania i realizacji zlecenia.

Prace przeprowadzone przez firmę aptor przebiegło szybko, sprawnie i zakończyło się pełnym sukcesem. A długoterminowym efektem współpracy jest wdrożenie Mozarta w kolejnym zakładzie.

ADS sp. j.

Firma ADS sp. j. działa na rynku muzycznym od 1988 roku – jesteśmy największym producentem wzmacniaczy estradowych dużej mocy. Odbiorcami naszych produktów są firmy nagłośnieniowe w kraju i za granicą. NAsza firma ciągle się rozwija, czego dowodem są nowe produkty w ofercie – wzmacniacz impulsowe.
Od 2007 roku jesteśmy użytkownikami systemu wspomagającego zarządzanie Mozart. Zastosowanie Mozarta ułatwiło zarządzanie produkcją, skróciło czas dostępu do informacji i umożliwiło gromadzenie tychże danych w jednym miejscu.
Wdrożenie tego programu zakończyło się sukcesem.
Progam Mozart jest nowoczesnym i elastycznym programem pomocnym w zarządzaniu produkcją w naszej firmie.
Polecam firmę APTOR jako partnera godnego zaufania.

http://www.ads.com.pl/

Scroll to Top