Krótko o nas

Jesteśmy grupą osób mających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu, tworzeniu i rozbudowie systemów MRP dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Praktycznie od 2001 zajmujemy się wyłącznie firmami produkcyjnymi.

Nasze pierwsze wdrożenia były oparte przede wszystkim na programie Fabrykant firmy Insert – większość modułów rozszerzeń do tego produktu dostępna na stronie tej firmy jest naszego autorstwa, braliśmy również udział w organizowaniu specjalistycznego szkolenia dla dystrybutorów Insertu.

Następnie – już w technologii Microsoft Windows – zaczęliśmy pisać programy do zarządzania produkcją “na zamówienie” – najbardziej zaawansowany projekt został wdrożony (styczeń 2005) w EMC w Toruniu: nowoczesna, głównie eksportowa produkcja urządzeń elektronicznych, ponad 150 zatrudnionych pracowników, ISO ….

Na bazie tych doświadczeń powstał system Mozart : nowoczesny technologicznie (Microsoft .NET 4.0) i elastyczny w konfiguracji system MRP dla małych i średnich firm produkcyjnych.

Ponad dwie dekady pracy z firmami produkcyjnymi pozwoliły nam zebrać bogaty materiał dotyczący oczekiwań pracujących w nich ludzi. Bierzemy również udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach – umożliwia nam to śledzenie bieżących światowych tendencji w tej dziedzinie.

Scroll to Top