Te firmy już z nami współpracują!

Jeśli jesteś firmą produkcyjną, która poszukuje odpowiedniego dla siebie modułu produkcyjnego, to jesteś w dobrym miejscu. Dobry program obsługujący firmy produkcyjnej to elastyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w firmach o najróżniejszych profilach i oczekiwaniach. Niezależnie od potrzeb i wymagań naszych klientów, dopasowujemy nasze rozwiązanie i szukamy najlepszego wyjścia z każdej problematycznej kwestii. Zobacz jakie między innymi firmy już z nami współpracują:

1. Hagmed – to firma produkująca specjalistyczny sprzęt medyczny. To wyspecjalizowana produkcja, których odbiorcą jest zawsze specyficzny i bardzo wymagający klient. Na takich produkcjach ważne jest by dbać o szczegółowe dokumentowanie nie tylko zleceń, ale również wszelkich potrzebnych parametrów produkcyjnych.

https://hagmed.com

2. Małachowski – to miejsce, gdzie produkowane są wysokiej jakości sprzęty dla entuzjastów outdooru. Z tych kurtek, śpiworów i wielu innych przedmiotów korzystają znani himalaiści i nie tylko. Firma prowadzi również szycie na miarę, serwis czy renowację odzieży puchowej. Zawsze są to spersonalizowane i konkretne usługi.

https://malachowski.pl/

3. Meble Akord – to firma, w której obecnie można zamówić tam meble według ich wzorów lub wzorów własnych niezależnie od tego, czy interesuje nas ilość hurtowa, czy jesteśmy klientem detalicznym.

4. Sorimex – to firma zajmująca się produkcją specjalistycznych elektrod EKG, kabli czy przewodów. To produkcja wymagającej wyjątkowej skrupulatności i rozwojowego podejścia do tematu.

https://www.sorimex.pl

5. Wintech – to firma, która stworzyła już wiele wspaniałych mebli, które obecnie goszczą nie tylko w wielu domach, ale również są wyposażeniem wielu lokali publicznych.

https://wintech.pl

6. Toolco – to producent najróżniejszych wyrobów z drutu, taśm stalowych, akcesoriów dachowych i akcesoriów opakowaniowych tj. zapinki druciane, zapinki blaszane, zapinki do taśm PET, zapinki do taśm stalowych, narożniki plastikowe, odwijacze do folii i taśm, napinacze ręczne do taśm, ucho nośne, jak i również przewieszki do etykiet. To różnorodna i wieloetapowa produkcja, która korzysta z wielu zabiegów i operacji podczas tworzenia swoich towarów.

https://www.toolco.pl/

Nasi wspaniali klienci są z nami już od dawna, a ich indywidualne potrzeby są dla nas priorytetem. Do listy powyższych klientów możemy dopisać jeszcze szereg innych naszych starych i nowych klientów, z którymi współpracujemy. Dokładamy wszelkich starań, by nasz program pomagał zoptymalizować i ułatwić procesy produkcyjne. Dołącz do nas i sam sprawdź co możemy zaproponować dla Twojej produkcji!

Scroll to Top