Mozart – koncertowa produkcja

Insert jest najpopularniejszą linią programów do obsługi firm. Umożliwia uzyskanie swobody w funkcjonowaniu firmy i biura rachunkowego oraz możliwość dopasowania programu do specyficznych potrzeb branży konkretnego przedsiębiorstwa. Aplikacja Mozart to inaczej system wspomagania produkcji, który umożliwia doskonałe gospodarowanie zasobami ludzkimi, materiałowymi i maszynowymi.

Współpraca z Insert – o czym warto pamiętać?

Współpraca z Insert umożliwia zastosowanie rozwiązań dodatkowych, które ułatwiają pracę. Program można łatwo rozbudować, korzystając z gotowych rozwiązań, jakie zapewnia Insert, albo zastosować własne rozszerzenia. Spersonalizowany interfejs zapewnia korzystanie z przejrzystych wskazówek dopasowanych do specyfiki pracy. Współpraca z Insert może opierać się na korzystaniu z pakietu dostępnego w dwóch wersjach Insert nexo, jest on skierowany do małych i średnich firm oraz Insert nexo Pro, który jest dedykowany przedsiębiorcom poszukującym nowoczesnych rozwiązań.

Systemy wchodzące w skład linii Insert nexo, mogą być połączone w multiprogram, wówczas użytkownik otrzymuje jeden system, który ma wiele modułów bardzo dobrze dopasowanych do siebie. Pracownik obsługujący zakupy handlowe ma ich ujęcie w księgowości i pracuje w tym samym momencie na Subiekcie nexo połączonym z Rachmistrzem Nexo. Aplikacja Mozart wspiera zarządzanie produkcją w  ścisłej współpracy z Subiektem GT/nexo. Handlowiec może wysłać fakturę wystawioną w Subiekcie nexo do chmury, z której księgowa może ją pobrać do Rachmistrza nexo, wszystkie informacje po opisaniu faktury są wysyłane z powrotem do Subiekta nexo, a handlowiec cały czas ma dostęp do aktualnego statusu tych dokumentów. Jest także możliwość korzystania z wyszukiwarki, która odnajduje każdy dokument albo kartotekę w Insert nexo. Stworzony jest także oddzielny moduł do udzielania praktycznych wskazówek na temat programów. Po wpisaniu hasła można uzyskać wszystkie informacje na ten temat znajdujące się w internecie, filmiki na You Tube, czy też linki do wiadomości, wyświetlają się także wiadomości znajdujące się w programie.

Insert – dostęp do stron WWW dla Partnerów

Zazwyczaj dostęp do stron dla Partnerów mają firmy, które są na liście dystrybutorów, mają przynajmniej trzech zarejestrowanych użytkowników, oraz firmy zarekomendowane przez dystrybutora Insert. Partner i jego współpraca z Insert oparta jest na uprawnieniach w zależności od rangi, takie poziomy można podzielić na:

– poziom pierwszy, w którym Partner Insert ma dostęp do specjalnego telefonu stacjonarnego do technicznej pomocy,

– poziom drugi umożliwia Partnerowi Insert dostęp do ulepszeń programów na stronach WWW, dostęp do forum dla dystrybutorów, a także do zakupu programów i abonamentów oraz rejestracji sprzedaży,

– poziom trzeci uprawnia do dostępu do sieci Partnerów Insert,

– poziom czwarty to inaczej serwisant Insert, zawiera dostęp do specjalnych materiałów dla serwisantów, oraz do telefonu przeznaczonego do pomocy technicznej dla serwisantów,

– poziom piąty skupia Autoryzowanych Partnerów Insert, mają oni wszystkie uprawnienia dotyczące poziomu czwartego, a także dostęp do forum i specjalnej sekcji dla Autoryzowanych Partnerów Insert.

Scroll to Top