Mozart Produkcja – co działo się w drugim kwartale roku 2021?

Koniec drugiego kwartału, to nie tylko początek sezonu letniego, ale dla niektórych jest to również czas intensywnej pracy. Idąc krok w krok z naszymi klientami, wciąż dbamy o podniesienie czytelności oferowanych usług oraz programu, jak i wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. W tym celu, treści na naszej stronie są uaktualniane zarówno w treści rozwojowe, treści informacyjne, jak i treści praktyczne.

Oto krótki przegląd tego, co działo się na stronie w drugim kwartale roku 2021:

1) kwiecień:

• odpowiadamy w artykule Pytanie z 2021-04-12 – Aptor (produkcjaprogramy.pl) na często zadawane pytanie, które wiążą się z bardziej zaawansowanymi funkcjonalnościami na stronie. Znajdziecie tu odpowiedzi na pytania dotyczące:

– zaawansowanego wyszukiwania w programie Mozart

– jak przenosić setup z jednego komputera, na inny

– wzorców wydruków zleceń.

2) maj:

• rozwiązujemy problem błędnej nazwy bazy dla NEXO w artykule Mozart dla Nexo–błędna nazwa bazy, taka baza już istnieje – Aptor (produkcjaprogramy.pl)

• tłumaczymy krok po kroku, jak wygenerować zamówienie od klienta na podstawie WZ, w artykule Mozart dla Nexo–błędna nazwa bazy, taka baza już istnieje – Aptor (produkcjaprogramy.pl)

3) czerwiec:

• proponujemy treści do poszerzenia wiedzy, na temat tego, jak planowanie produkcji wpływa na rozwój firmy Recepta na nowoczesność – planowanie produkcji, a rozwój firmy – Aptor (produkcjaprogramy.pl)

• rozwiązujemy krok po kroku problem, który może wystąpić podczas instalacji – Komunikat błędu przy instalacji – Aptor (produkcjaprogramy.pl)

• na naszej stronie w artykule Mozart Produkcja–przykładowe skrypty – Aptor (produkcjaprogramy.pl) podajemy trzy przykłady skryptów SQL, które mogą przydać się klientom, a dotyczą takich funkcjonalności, jak:

– wyszukanie wszystkich półproduktów

– usuwanie znacznika produkt finalny

– ustawianie typu kartoteki z Produktu, na Materiał

• wszystkich ciekawych, na czym polega proces efektownego planowania produkcji, zapraszamy do zapoznania się z artykułem Na czym polega proces efektywnego planowania produkcji? – Aptor (produkcjaprogramy.pl)

• pomagamy poradzić sobie z problemem, po wgraniu nowego webdeploya – Komunikat błędu po wgraniu nowego WebDeploya – Aptor (produkcjaprogramy.pl)

• rozwiązujemy błąd, który może pojawić się przy tworzeniu i modyfikowaniu się rezerwacji, w artykule Błąd–podczas tworzenia i modyfikowania rezerwacji – Aptor (produkcjaprogramy.pl)

• tłumaczymy, jakie funkcjonalności powinien mieć program dla małych firm produkcyjnych – Program dla małej firmy produkcyjnej – Aptor (produkcjaprogramy.pl) .

Po te i wiele innych treści zapraszamy na zakładkę Aktualności na naszej stronie. Zachęcamy również do wrzucania komunikatu ewentualnego błędu, w wyszukiwarkę, gdyż może się okazać, że jego rozwiązanie jest już rozpisane. W kwestii trudniejszych lub nieopisanych problemów zapraszamy do kontaktu z nami.

Scroll to Top